Oferta

Doświadczenie nauczyło mnie, że klienci cenią kompleksowość. Ich potrzeby zainspirowały mnie poszerzenia swoich kompetencji, dzięki czemu wspieram małe i duże przedsiębiorstwa w tworzeniu treści na strony internetowe, materiałów marketingowych czy prowadzeniu social mediów. Również w przygotowaniu strategii marketingowych kampanii FB ADS.  Swoje kompetencje w zakresie organizacji, mentoringu i wystąpień publicznych mam okazję wykorzystywać przygotowując szkolenia i webinary. Wykonuję również na życzenie pierwszą korektę i redakcję książek przed wysłaniem do Wydawnictwa. Po więcej informacji zapraszam do zakładki Portfolio oraz do wypełnienia formularza kontaktowego.

Copywriting

Emocje grają pierwsze skrzypce w komponowanych przeze mnie treściach. Jestem świadoma, że właśnie dzięki nim klienci decydują się na zakup oferowanego produktu, nawiązując przy tym więź z marką. Przygotowuję: artykuły blogowe i eksperckie, treści SEO, opisy produktów i kategorii, landing page, newslettery, e-booki, poradniki, wywiady, transkrypcje. Do analizy fraz kluczowych korzystam z profesjonalnych narzędzi: Senuto oraz Sistrix.

Social media

Niosą ze sobą ogromny potencjał do promocji usług i produktu, umożliwiając budowanie silnej pozycji i więzi między odbiorcą a marką. Wspieram, zarówno firmy, jak i klientów indywidualnych w zakresie przygotowania treści na social media oraz ich pełnej moderacji grup i profili. Z moją pomocą nie musisz martwić się o swoje profile w mediach społecznościowych

Redakcja i korekta książek

Jestem autorką trzech książek poetyckich oraz współautorką ponad 40 antologii polskich i zagranicznych. Mam świadomość, jakim wyzwaniem jest redakcja i korekta książki, dlatego wykonuję wstępną redakcję i korektę książki. Pomagam również w zakresie poprawności językowej, stylistycznej i merytorycznej prac dyplomowych.

Kampanie reklamowe i audyty SEO

Prowadzenie biznesu w internecie bywa uciążliwe, szczególnie w momencie przepalania budżetu reklamowego. Dlatego nie zostawiam swoich klientów samym sobie. Doradzam, planuję, analizuję, przygotowuje kampanie reklamowe Facebook i Google ADS. Korzystam również z kilku narzędzi SEO, dzięki czemu przygotowuję audyt SEO dla stron.

Cennik i portfolio

Tak, jak nie ma dwóch takich samych osób, tak samo nie ma dwóch takich samych zleceń. Dlatego, każdy powierzony mi projekt wyceniam indywidualnie po przesłanym do klienta szczegółowym briefie. Komunikacja, konkretność i jasność to moje filary, którymi kieruję się podczas współpracy.

Zerknij na pełne portfolioPoproś o wycenę