Poetyckie oblicze…

Jestem artystyczną i wrażliwą na słowo duszą. Owocem tego przez lata było wiele moich aktywności poetyckich. Od portali literackich, udziału w konkursach, aż po debiut, który miał miejsce w 2013. 

Dziś po prawie 10 latach działalności. Mam na swoim koncie ponad 40 antologii polskich i zagranicznych i 20 spotkań autorskich. Moich oraz organizowanych innym autorom. 

Wydałam do tej pory trzy tomiki wierszy: “Ars Poetica “(2Kings&Luv Publishers, Londyn 2013), “Rozmowy Nocą” (Acomitam, Marki 2020) oraz “Z wnętrza” (Hogben, Szczecin 2021). 

Jestem też członkiem Związku Literatów Polskich. 

 

Książki

 

Ars Poetica

To debiutancki tomik wierszy, który ujrzał światło dzienne w 2013 r. Zawiera w sobie wiersze inspirowane Szczecinem i marynistyką. Nie zabrakło też odniesień do do twórczości, Adama Asnyka, Julii Poświatowskiej czy Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej.

Na stronach tomiku nie brakuje mieszanki poezji miłosnej z refleksjami filozoficznymi, a nawet nutą astrologiczną. 

Książka została wydana w dwóch wersjach językowych: polskiej i angielskiej.


Chcę przeczytać!

Rozmowy nocą

“Rozmowy nocą” trafiły do rąk czytelników w 2020 r. Premiera tomiku odbyła się 17 września w Resursie w Żyrardowie. To zbiór wierszy poświęcony różnym obliczom miłości. Nie brakuje w nim  opisów pobudzających wyobraźnię, nuty erotyki, a nawet odniesień do Mistrza i Małgorzaty. 

To wędrówka po ludzkich namiętnościach, z dawką wielu doznań i nieco ironicznego poczucia humoru. W “Rozmowach nocą”, każdy znajdzie cząstkę siebie, swoich emocji, doświadczeń i wspomnień.


Chcę przeczytać!

Z wnętrza

To najnowszy tomik, który ukazał się w 2021r. w serii “Akcent” wydawaną przez Związek Literatów Polskich o. Szczecin. To tomik pełen namiętności, delikatności, eteryczności. W wierszach odnajdziemy wiele bajkowych odniesień, m.in. do Małego Księcia, Kopciuszka czy Piotrusia Pana. 

To wiersze odkrywające wszystko to, co kryją ludzkie wnętrza. Niewypowiedziane słowa i emocje. To podróż dwojga zakochanych, które po trudach w końcu dochodzą do wspólnej unii. 

Chcę zakupić