Wesprę Twój biznes pod kątem marketingu

Doświadczenie pokazało mi, że kompleksowe działania marketingowe są cenione przez Klientów. Dlatego, po zapoznaniu się z Twoimi potrzebami i oczekiwaniami, wesprę Twój biznes w zakresie prowadzenia social mediów, copywritingu, kampanii reklamowych, prowadzenia stron internetowych, czy audytu SEO. Gotowy, aby piąć się na wyżyny w wyszukiwarce Google i świadomości Twoich Klientów?

Poznaj ofertę

Zorganizuję i poprowadzę event lub szkolenie

Poza copywritingiem, moim żywiołem są wystąpienia publiczne. Ta pasja doprowadziła mnie nie tylko  do organizowania eventów w Szczecinie, Warszawie, Żyradowie, Krakowie, czy innych miastach, ale też do Klubu Toastmasters. Potrzebujesz kogoś kto zorganizuje i poprowadzi Twój event, spotkanie autorskie, wystawę, koncert lub szkolenie? Dobrze trafiłeś!

Poznaj ofertę

Zapoznaj się z moim portfolio

Na swoim koncie mam ponad 60 sukcesywnych współprac, zarówno z agencjami, jak i klientami indywidualnymi. Portfolio zawiera listę marek, z którymi miałam lub nadal mam okazję pracować. Jeśli chcesz dołączyć do tej listy, zapraszam Cię do wypełnienia formularza kontaktowego. Razem stworzymy treści lub zorganizujemy event na Twoją nutę! 

Zobacz więcej

Chcesz dowiedzieć się więcej? Umów konsultację.

Zainteresowała Cię moja oferta? Świetnie! Umówmy się zatem na spotkanie, aby omówić szczegóły. Kawa w miłej atmosferze lub spotkanie online? Nie ma problemu. Wypełnij formularz, aby wybrać dogodny termin. – Umów konsultację