Oferta

Organizacja wydarzeń to coś, co daje mi możliwość poczucia życiowego flow. Od 2016r. organizuję i prowadzę wydarzenia o charakterze kulturalnym w Szczecinie i innych miastach Polskich. Do tej pory, poza rodzinnym Szczecinem, miałam przyjemność gościć w Opolu, Brzegu, Świdwinie, Warszawie, Krakowie czy Żyrardowie. Interesuje Cię organizacja ciekawego wydarzenia w Twoim mieście? Zróbmy to

Spotkania autorskie

Uwielbiam kontakt z ludźmi. Spotkania autorskie to świetna okazja do wspólnych spotkań i obcowania z literaturą. Jestem, zarówno uczestniczką takich wydarzeń (jako autorka tomików poetyckich), jak również ich organizatorką. 

W latach 2017-2022 r. promując nie tylko szczecińskich artystów prowadziłam w Książnicy Pomorskiej cykl “Debiuty”. Współpracuje z kawiarniami i wieloma ośrodkami kultury w wielu miastach. 

Marzysz o profesjonalnym spotkaniu autorskim? Chętnie je dla Ciebie zorganizuję i poprowadzę!

Wystawy i spektakle

Organizując tematyczne performance’y artystyczne oraz spotkania autorskie, ich integralną częścią były wystawy artystów-malarzy, fotografów, rysowników. Jedną z ważniejszych wystaw były pokaz grafik znanego satyryka Marka Mosora szerzej znanego jako Galeria Widgeta. Odbywały się one w wielu miejscach Szczecina.

Współpracując ze szczecińskim oddziałem Związku Literatów Polskich rokrocznie organizujemy dużą wystawę plenerową w szczecińskim Parku Różanym “Różanka”. Projekt finansowany jest z Urzędu Miasta Szczecina i realizowany w ramach Zachodniopomorskiej Wiosny Poezji.

Pokazy taneczne i filmowe

Współpracuję z wieloma artystami, aby każde wydarzenie było interesujące i różnorodne. A przede wszystkim umożliwiało ich promocję na szerszą skalę. Do tego grona zalicza się grupa utalentowanych tancerek orientalnych Sahiba Disy, które od wielu lat towarzyszą wielu moim wydarzeniom.

Poza pokazami tanecznymi organizuję również pokazy etiud poetyckich i filmów nie tylko debiutujących artystów. 

Koncerty i recitale

Spotkania poetyckie to nie jedyny zakres moich działań. Organizuję również koncerty. I nie ograniczam się, co do gatunków muzycznych prezentowanych kapel czy solistów. Wśród artystów, z którymi miałam okazję współpracować byli: List Otwarty, TZiC, Agnieszka Bukowska, czy folklorystyczny zespół Dair. 

Jeśli szukasz przestrzeni do zaprezentowania swoich utworów? Marzy Ci się większy lub kameralny koncert? Chcesz promować swoją płytę. Odezwij się. Wspólnie stworzymy coś naprawdę wystrzałowego! 

 

Webinary, szkolenia, imprezy firmowe

Mam świadomość, że nie każdy lubi występować publicznie. Dlatego oferuję również zorganizowanie i poprowadzenie szkoleń stacjonarnych oraz webinarów.

Potrzebujesz konferansjera na imprezę firmową lub galę? Jestem do Twojej dyspozycji. Przygotuję dla Ciebie pełen scenariusz. Skontaktuj się, aby umówić warunki współpracy. 

Niektóre dotychczasowe realizacje
Spotkania autorskie, perfomance’y artystyczne, koncerty

Resursa Żyrardów – spotkanie promujące tomik ,,Rozmowy nocą” 2020.

Stary Młyn Szczecin – performance taneczny Sahiba Summer Party 2022.

Stara Rzeźnia Szczecin – performance marynistyczny ,,Szczecińska Keja” 2017.

Książnica Pomorska Szczecin – cykl spotkań ,,Debiuty” 2017-2020.

Pub-Kawiarnia Marcinek Warszawa – spotkanie autorskie 2019.

Klub 12 Dywizji Zmechanizowanej Szczecin – koncert wojskowy ,,Życie to misja” 2022.

Skontaktuj się:

Interesują Cię usługi konferansjerskie? Szukasz pasjonaty i profesjonalisty? Dobrze trafiłeś! Skontaktuj się, a z pewnością wspólnie zorganizujemy ciekawy event, webinar lub szkolenie.  Umówmy się!